Põhja-Hispaania

Tahaks natuke nõu küsida Hispaania põhjaosa kohta. Mul on sinnakanti asja sellel sügisel ning ühtlasi tahaks pisut ringi vaadata (rendiks auto) nii 3-5 päeva. Kas oskab keegi anda soovitusi, mida teha, mida vaadata San Sebastiani kandis? Kas olla päevake seal ning siis sõita Barcelonasse? Ei kujuta hästi ette neid vahemaid. Päris nii ka ei tahaks, et reisist ainult autoga kimamine kujuneks. Ma pole varem üldse Hispaanias käinud, seega võibolla oleks üldse otstarbekas San Sebastianist lennukiga Barcelonasse või Madriidi lennata ning siis allpool ringi vaadata? Mis oleks nn kohustuslik programm Hispaanias? oktoobri lõpus-novembri alguses vist enam erilist rannailma pole...

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased