Tere! Mätas hakkab juba kuivama ja ilm läheb soojemaks. Hakkab sünnipäev kätte jõudma ja mõtlesin, et võiks seekord pidutseda õues ja vanematemajast väljaspool, kusagil enam-vähem omaette. Küsimus selline, et kas keegi teab häid piknikukohtasid, kus 6-10 inimesega liha praadida ja veini juua. Seltskond oleks rahumeelne, täiskasvanud ja mitte väga lärmakas, samas, kuna tegu osaliselt tudengitega, ei saa see piknikuplats väga kallis olla(tasuta või max.100eeku) - iga kroon ju arvel :). Kas oskab keegi midagi soovitada? Ettetänades Mari