Piirivalveteenus Tallinna Lennujaamas imeb ikka kogu täiega. Täna kella 14.00 ja 15.15 vahel on lühikeste vahedega väljumas 5 lennukit, aga 6 putkast töötas vahepeal ainult üks! Mis õigusega reisijate selline mõnitamine?