Huvitavad Teie kogemused Peterbusrist!sealne hinnatase(toit, alkohol, ööbimine), ööbimisvõimalused,kus tasub käia, mida teha,mida mitte, kombed?, ermitaas..mida veel peaks teadma??! tänades ette...