Tere!
Palun aidake ja andke soovitusi.
See suvi (2006) on plaanis minna Pariisi ja selle lähiümbrusesse, sooviks üks õhtu külastada teatrit (soovitavalt ooperit). Kas nii hilja on üldse võimalik veel mingeid pileteid saada? Kuidas neil teatrielu käib, kas piletitega on väga kitsas? Kas on ka midagi sellist, mida peaks enne teatri külastamist teadma? (nt Viinis olid püsti seismise kohad).
Tänan ette vastuste eest!!!