Tere kõikidele rännuhimulistele seiklejatele :)
Palun abi diplomitöö kirjutamisel seoses sellega, et palun teil, ja kõikidel teie tuttavatel, täita ära küsimustik, mis asub aadressil http://www.eformular.com/madison/kysitlus.html Küsitlus on anonüümne ning vastused avaldatakse statistlise töötlusena.
Diplomitöös käsitlen teemat mis on omalkäel reisijatele (nagu siit foorumitest lugenud olen) pikka aega probleemiks olnud - nimelt suhtlemisbarjäär reisibüroode ja backpackerite vahel. Ja leida seletust miks on tekkinud backpackeritel mulje et reisibüroodest pole neile eriti abi (erand kinnitab reeglit) ning vastupidi.
Olen teile abi eest väga tänulik.
Päikest :)