paar küsimust itaalia kohta
oleme algajad reisijad ja küsiks paar küsimust itaalia kohta:
- kas septembri lõpu ilmad toskaana ja ligura kandis on ilusad? on päikest, sooja veel? ja kas see aeg on ka saagikoritusaeg?
- kas 5000.- krooni kanti kaks inimest milanosse ja tagasi on ok? pigem odav, pigem kallis?
- kui on nippe ja nõuandeid auto rentimiseks, siis oleksime väga tänulikud.
tänud!