paar küsimust itaalia kohta

oleme algajad reisijad ja küsiks paar küsimust itaalia kohta:

  1. kas septembri lõpu ilmad toskaana ja ligura kandis on ilusad? on päikest, sooja veel? ja kas see aeg on ka saagikoritusaeg?
  2. kas 5000.- krooni kanti kaks inimest milanosse ja tagasi on ok? pigem odav, pigem kallis?
  3. kui on nippe ja nõuandeid auto rentimiseks, siis oleksime väga tänulikud. tänud!
0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased