Tere rahvas
Otsin ööbimiskohta neljasele seltskonnale (2 meest, 2 naist) Londonis ajavahemikus 14.juuli-16. juuli (3 ööd). Kas kellelgi on mõni vahva ning soodne pakkumine selles osas?
Või oskab keegi ehk nõu anda kuhu hostelisse minna?