otsin ööbimisv6imalust 16.-18.maiks Berliinis

tervist eestlased! olen kursusega minemas Berliini biennaalile 16.-19.maiks. meie reisi organiseerija on leidnud meile hotellis, mille hinnaks on 35euri öö. ma leian, et see on liig - on ju mul vaja 3ööd kuskil lihtsalt magada. kui oskate soovitada miskit odavamat seal - v6i veel parem - m6ni tore berliini-eestlane juhtub seda kirja lähitulevikus lugema, oleksin väga 6nnelik! Viini-eestlane

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased