Hei, tahaksime reisida Mehhikosse septembrikuus- ehmatavaks on muutunud aga viimasel ajal ajakirjanduses levivad signaalid oodatavatest orkaanidest. Et neid peaks justkui sel aastal Mehhiko lahel eriti palju olema ning orkaanide "lemmik" ründamise ajaks kipub vist olema just ajavahemik september- oktoober. Oleksin väga tänulik kui keegi, kes elab Mehhikos või on muidu tark selles valdkonnas oma teadmisi/kogemusi jagaks! Kas on põhjust paanikaks ja hirmuks? Eeldatav reisi sihtpunkt on Mexico City, Cancun või Acapulco.