tervist. keegi oskab soovitada mingit odavat oobimist. kvaliteet pole toesti oluline:D kusagil mis poleks samas vaga kaugel kesklinnast, kus on klubid ja peamised vaatamisvaarsused. cataniast raagin siis. koikidel, kes oskavad aidata, palun kirjutage!:) aitahhh