omal käel Krimmi

Tere! Lugesin siin hulgaliselt läbi postitusi sel teemal ja tekkisid mõned küsimused. Plaan endal minna selle aasta septembris sõpradega. Kõik kes on käinud oma sõiduvahendiga- millise sõidukiga kannataks sinna minna, selles mõttes,et eelmise aasta autoga ju ei läheks (vargused ja teeolud ju on nii nagu nad on), kuid paljud on käinud väikebussiga. Kas rüüstamised on suured ? Ja need kes telkisid, kui palju üldse on mõtet asju kaasa tirida? Kui soojad on seal näiteks õhtud, kas fliisi ka on vaja?jalanõudest mida?Nagu aru sain söögi ja öömaja pärast pole mõtet eriti põdeda, sellega vist keegi siin muljetajatest hätta ei jäänud. Tahaksime minna läbi Valgevene, kuuldavasti tahetakse teha viisabaks. kas on kellegil äkki marsruuti pakkuda, soovitada. Seda Poolat on ka juba omajagu pandud, sellepärast juba läheks Valgevene kaudu, seega kes sealt läinud, kui turvaline üldse on?Kes viitsib muljetada palun meilige jkl01(ätt)hot.ee Kõik soovitused on teretulnud!

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased