ega ma ei pea ju ometi igas riigis vastavalt nende liikluseeskirjadele kehtivat algaja juhi tähistust autole külge riputama. Mõtlen, et kui politsei kinni peab, kas nad jäävad rahule kui oma EU juhiluba näitan? mures Raili