Paluks juhtnööre,kuidas vältida madusid ja igasugu mürgiseid satikaid,kui telkida soojades maades - nii mägedes kui rannikul. Või oskab keegi soovitada mõnda linki,kus jagatakse selliseid skauditeadusi! On kellelgi kogemusi? Kavatsus minna telgiga Hispaaniasse - nii mägedesse kui rannikule,põhjast lõunasse. (Info järgi elutseb seal mürgistest isenditest lõgismadu,skorpion). Ja kas ka sealsetes vetes ujudes peab arvestama meduuside ja meresiilidega ja kellega veel?