Saabusin äsja Poola reisilt-ööbisime Varssavis soodsates hotellides ,,Athos'' ja ,,Aramis''(40 zl öö,3-kohaline,55 zl 2-kohaline )Kahjuks ei teata baarides eurodest midagi ja baarmen ei usaldanud eurot üldse.Keegi küsis kuskil pistikute kohta-need on seal sellised nagu vene ajal meilgi,euro-pistik ei lähe sisse