Algajatena oleme veidi hädas öömaja broneerimisega, parima variandina tundub http://www.stockholm-rootsi.com/ , sealt broneerides on ka Stockholm card sees. Kas keegi nii broneerinud ja kas olnud probleeme/rahule jäänud? Või milliseid soodsaid ööbimisvõimalusi olete veel kasutanud perega reisides?