Olen kuulnud, et Tšehhis on väga kõva ööelu. Ise varsti sinnapoole liikumas nii et tahaks teada, kus need parimad ööklubid asuvad ning äkki oskate ise nimetada mõne ööklubi, kus olete käinud ja väga rahule jäänud. Ning äkki keegi tahab ja oskab öelda, mis need hinnad seal ööklubides on, et kas on nad kallimad-odavamad kui Tallinna ööklubides.
Ette tänades, Andres