Tervist, kas keegi oskaks öelda, kas praegusel off-season ajal tuleks mingi ööbimine siit ära broneerida või tasub lootma jääda kohalikele pakkumistele? Oskab keegi soovitada odavat majutust LA-s ja SF-is?