Neti reisibürood - head ja viletsad

Lugesin Bangkoki hotellide teema alt isaaci postitust, kus ta ei soovita hotelle broeerida AsiaRooms`i vahendusel. Teema hakkas mind huvitama ja ma usun, et huvitab ka teisi reisihuvilisi. Jagagem siis oma positiivseid ja negatiivseid kogemusi - aitame nii mõnelgi kaaskodanikul säästa palju aega ja närve. Kui on neg. kogemus, võiks lühidalt ära tuua ka põhjuse.

POS. Asiatravel + Wired Destinations ++ NEG polegi muid seni kasutanud

AL

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased