Tere!
Plaan minna mai keskel esimest korda Dubrovnikusse (4 inimest+ 7 kuune beebi). Seetõttu vajame ka natuke abi ja head nõu :)
Kas keegi oskab miskit öelda..järgmise koha kohta...
http://www.dubrovnikvacation.com/index.htm
On keegi sääl olnud? Piltide pealt näeb väga hea välja...Kui ainult mapi (kaarti) vaadata tundub nagu päris kaugel vanalinnast, seal kirjas, et 5 km.. Mõtleme siin kas ööbida vanalinnas või natuke väljaspool aga see eest mugavamas hotellis.. Hetkel üks poolik broneering vanalinnas..samas lapsega vist parem olla pisut eemal, ranna ääres..Mingid konkreetseid kohti soovitada?
Kuidas seal liikuda? Kas taxosõit kallis? Bussid ok? Palju maksab autorent? Mis firma kaudu rentida? Äkki oskab keegi mingit konkreetset rendifirmat soovitada.. Kas Montenegrosse tasub sõita?
Tänud abi eest!