Admin'le Vastake siis ise. Ma otsisin labi koik teemad juba esimene kord ja minu kusimusele, kuidas saada Londoni kesklinnast kiiremini Gatewicki ei olnud tapset vastust. Arge lugege ainult teemade pealkirjasid ja kui vastuseid ongi palju siis see ei tahenda veel et need oleksid vastavuses kusimusega. Olete ikka naljavennad seal Mille kuradi parast te selle foorumi siin pusti panite voi on teil tood vahe ja seetottu keegi jpllitan ekraani koguaeg ja kustutab seda MIS TALLE EI MEELDI.