William Dalrymple, Dzhinnide linn. (Ilmumisaasta 2000, Kirjastus Varrak, Sari Rännuraama) see raamat on küll juba siin-seal postitustest läbi käind aga head asja meelde tuletada pole vast patt.
tõeliselt naljakas raamat. autor on ise delhis mitmeid aastaid elanud ja teab asja. ausaltöeldes peale seda raamatut tekkiski soov indias käia. käisingi. ja peab mehele au andma, et india mida ta kirjeldas on tõepoolest olemas. raamatut lugedes on see kohutavalt naljakas aga ise paar kuud koha peal olles tundus asi pisut nukram.
kindlasti soovitaks südamlikult minejatel teose läbi lugeda. näeb kohapel olles rohkem.
kkk