närvi ajab ju,,,

Hommikul on ju nii "tore" vaadata oma postkasti ja leida sealt kiri Estonian Airilt, et "kahetsusega" on minu väljalend Brüsselisse tühistatud. Vähemalt nad ikka pakuvad alternatiivlende ka siis aga jah, ikkagi! :S

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased