Ma tahan õudsalt minna Münchenisse juuni lõpus või siis juuli algul, aga kuna ma ei ole kunagi siit eestist ise kaugemale saanud, siis selline rumal tunne jääb, et mida kus ja millal ma tegema peaksin. Millega tasub sinna minna ja orienteeruvalt palju selleks raha kulub? Ja kui nagu öömaja leiaks seal kuidagi, siis kuidas ma ikkagi sinna saan ja sealt tagasi saan. Kas sellisele asjale, nagu hääletamine tasub üldse mõelda või tuleks ikkagi kindla peale välja minna?
rinz