Tahaks mais või juuni väga varases alguses Münchenisse sõita mõneks päevaks aga asi selles, et tahaks seda võimalikult odavalt teha :) kas oleks mõtekam minna bussiga või lennukiga? ja muidugi, kui keegi autoga läheb/tuleb Münchenist ja reisikaaslast otsib, siis see oleks ka variant :)
minu kontakt: [email protected]