Tere! Lähen järgmisel nädalal Hispaaniasse. Pole varem sellisel ajal nii lõunas käinud. Kas siin osatakse soovitada, mis UB faktoriga peaks võtma päikesekaitsekreemi. Inimesed tavalised - st mitte just albiinod, aga ka mitte väga tõmmud. Siiani tänavu päikest saanud pole. Nõuannetele lootma jäädes,