minek USAsse, korjaks soovitusi

Nii, lennukipiletid on käes ja 20 juuni leian end koos perega Chicagost. Pea on täiesti tühi, et mis edasi saab. Millist autorendifirmat kasutada, et saaks rahulikult mööda suurt mannert kuu aega ringi keerutada? Lisaks palun teadjamatelt soovitusi, et mida peaks kindlasti külastama ja kuhu minna. Endal on peas ainuke mõte, et tahan näha suurt kanjonit ning pista varbad kuskil vette. Minejad on siis kaks täiskasvanut ja kaks puberteedieas noormeest.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased