millised Eesti jõed praegu kanuusõiduks sobivad?

eelistaksin kesk ja põhjapoolset Eestimaad. Aga tegelikult sobib Lõuna Eesti ka. Tundub, et vett on suht vähe. Muidugi sooviksin midagi põnevamat, kui seisev lai vesi või pidev kividel kinni istumine vee madala taseme tõttu. Natuke kärestikke oleks mõnus. Aitäh, kui annate mingitki infot!

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased