Mis teid Austraaliasse tõmbab.Kas sealne loodus, sõber soovitas või raha teenima.Ma ise kavatsen minna sellel suvel ja foorumeid lugedes tundub, et maailma teise ots rändajaid on päris palju.Aga miks??Ja siis veel selline küsimus, et kas seal on rahateenimis võimalust.Ma mõtlen just, et seal laedalt ära elada ja hiljem eestis oleks ka mida tükk aega raisata.