Mida jalga panna

Mida panna kolmenädalasele reisile Serbiasse, Bosniasse, Horvaatiasse ja Albaania jalga? Püksid loomulikult:) aga kas lisaks pükstele eelistada raskeid ja paksu tallaga poolsaapaid (millega ka siin on suvel palav liikuda) või kergeid lahtisi rihmadega plätusid? Võiks osta ka mingid odavamad ketsid (kamoon mitte 1000 kroonised vaid ikka need 65sed) aga need on minu meelest käimiseks oma üliõhukese talla tõttu suhteliselt ebamugavad ja kipuvad kiirest lagunema. Ise eelistaksin plätusid (ehk siis vist sandaale, kui korrektne olla) aga igaks juhuks tahtsin üle küsida.

Usun, et sellest on siin foorumis ka korduvalt räägitud aga....otsing "jalanõud" ja "plätud" ei andnud päris loodetud tulemust. Konkreetset, säärase pealkirjaga teemat ei leidnud ja kõiki teemasid läbi lugeda kah ei viitsi.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased