Tere!
Oskate ehk soovitada mida vaadata/külastada Põlvamaal? Ja kus mõnusalt süüa/juua saab? Ja äkki mõni hea saun? Või äkki veel mõni tore meelelahutus või kogemus tuleb meelde? Aitäh juba ette neile, kes vastata viitsivad ja kena suve!!! Viki