On keegi siinsetest käinud omalkäel Dolomiitidel rändamas-matkamas. Alitalianiga saaks mõistlikult Milaanosse , sealt edasi sinna.
Foorumites tihti minejad mõne matkagrupiga, endal matkakogemust piisavalt, v.a. mäed , itaalia jms.. ehk siis Mont Blanci just vallutama ei läheks (pole alpinismiga kuangi tegelenud) aga kohalikke matkaradu katsuks küll üle. samuti kas peab ette tellima kohad, või mõne kämpingu ikka leiab, kus telk mahavisata?