Tere kõik-see armas seiklustepere! Sel aastal siis minagi oma kaaslastega Hispaaniat vallutamas. Kes teist oskab head marsruuti pakkuda? Sihtmaal oleme 12 päeva, matkabuss kohalikelt juba broneeritud....
Juba suve oodates...ja teiegi vastuseid... Matka-Tralla