Tere!
Küsimus on siis selline: Kas Marbella ja Gibraltari vahel sõidavad mingisugused bussid/rongid ka? Nimelt on plaan natuke Costa del Solis puhata ning tahaks väga ära käia ka Gibraltaril... ainult et rendiautot ei saa võta:(