Makedoonia osa on labi, homme lahme Albaaniasse. Paevik on hetkel toimetamata, kirjutan, mis internetikioskis kiiruga kohe pahe tuleb. Samuti pole veel pilte. Aga kel huvi, siis www.xanga.com/mirtel
Kui tagasi olen, votan aega, et tekstid ilusaks kirjutada. Cheers
Jyri