Majutuskoht Orašacis

Kas kellegil on kogemust Orašacis ööbimisega, et kuidas seal on? On väga vaikne koht? Läheme 2 väikese lapsega, nii et ööelu puudumine ei kurvasta. Saan aru, et Dubrovnik on sealt u 13 km-i, nii et kui auto renditud saab seda vahet ka sõita.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased