Tere sooviks minna londonisse jaanuari alguses, olen 14 aastane ja läheksin sinna koos ühe sõbrannaga kes on samuti 14. Kuna oleme ikkagi ju alles lapsed, ning ei lähe reisibüroo kaudu, vaid lihtasalt lendame kohale. Kas oskaksite soovitada ööbimis majutusi. Ning võite ka meilile saata midagi huvitavat ([email protected]) londonist, kes on ise seal käinud, või teab midagi huvitavat. Palun soovitage odavaid ööbimis võimalusi. PS. ka huvitavad reisikaaslased on oodatud, kellel on eelnevaid londonis käimis kogemusi. Sooviks ligikaudselt 14-17 aastaseid. Pole tähtis kas poiss, või tüdruk. Ei otsi suhet, vaid huvitavat reisikaaslast.