Logistikaülesanne - Pariisis

Tere. kel Pariis vähe tuttavam, ootan pikisilmi teie abi.
Lugu ise järgmine: õhtul kell 21:30 jõuab lennuk CDG lennujaama. Aravn, et seal oleks mõttekas istuda terminalide vahelisele bussile, et sõita Terminali 2 ning sealt RAR B rongiga Gare de Nord'i...

  1. aga kas nii hilja RAR veel käib (23:00) ja
  2. millise pileti ma peaksid ostma...mõtlen siin tsoone...ja
  3. kas on mingi sõidupilet, mis hõlamks nii metrood kui rongi - tegelikult läheks sõit Nord'ist edasi metrooga - seega helepruuni liiniga Republique'le ja sealt helerohelisega Charonne'i (see vist juba 5. tsoon?). Samas on mul vaja metroo ja rongiga liigelda vaid kahel päeval - minnes ja tulles aga kasutada tuleks siis erinevaid transpordivahendeid
  4. et milline sõidupilet oleks parim
  5. palju maksab RAR rongipilet ja
  6. palju kulub metroodes sõitmiseks
  7. või kui palju maksaks see kombineeritud sõidupilet.

Või on sootuks mõni parem variant linna jõudmiseks..mingi Roissybus?? Uhh, ma ei tea kohe...kardan väga.

Vastajaid ette tänades...

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased