Tundub et Lissaboni on Tallinnast voimalik lennata vaid Finnairiga voi Lufthansaga. Finnairiga saab aga ainult äriklassi hindadega, odavamaid varainte ei onnestunud leida. Lufthansa lehel näitab hinda Ls-des, mis see tähendab . Euro ikka eeldan ? Odavlendudest ei tea midagi, aga lennujaamas eriti ööbida ei tahaks....