Kas te olete sõitnud lennufirma Air Memphisega?Ma ise olen aga kas te võiksite avaldada oma muljeid sellest lennufirmast. (Kas kõik oli lennukiga korras,hea teenindus,...) Mulle isiklikult see ei meeldinud Tänan!