lend ümberistumisega või ümberistumiseta? ei jaga ära...

seletage lollile. :) ostsin läbi neti (esimest korda elus) lennupileti helsingi- bergamo. validest väljasõidukohta ja sihtkohta näitas kenasti tln- bergamo. printisin piletid välja ja sealt alles selgub, et vahepeatus on düsseldorfis. ma ei jaga nüüd matsu, kas on vaja maha minna ja ümber istuda? kes selgitaks võhikule. ja tagasi tulles jõuab düsseldorfi 10.50 ja 11.35 paneb juba hel. poole jugama. mul tuleb hirm naha vahele. :S

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased