On plaan minna juuli alguses Itaaliasse,Riminisse(Rimini puhkusereis),Lastrada reisifirmaga.Sooviks kommentaare kes on Lastrada reisifirmat kasutanud ja kuidas on üldse juulis Riminis,Itaalias,kui soe seal on,kuidas on reisi tempo,kas näeb ka ikka midagi.