Kuidas suhtuda?

Olen 16-aastase teismelise tüdruku ema. On teine alati nii teistest mõistuse poolest natuke ees olnud ja selliseid pubekatempe pole visanud. Nüüd tuli teine aga välja ideega suveks Hispaaniasse hääletada- koos sõbrannaga ja ikka terveks suveks. Kõik on tal juba enda poolt järele uuritud- rahakulu toidule ja elukohale jms. Esitas siis mulle mõni päev tagasi terve vihikulehetäie andmeid. Korralik tüdruk, pole kunagi midagi väga ulakat teinud ega andnud suurt põhjust muretsemiseks, hinded on korras. Lubasin siis ärele mõelda, aga oma peaga ei jõua kuidagi otsusele. Tahaks siis teada, et mida teie arvate ja kuias sellises olukorras käituksite? Aitäh.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased