ma sooviks minna USAsse aga kuna alaline elukoht ei ole eesti vaid öpingute töttu saksamaa.Siis kuidas oleks mul vöimalik viisa taodelda? kas ma pean seda tegema eestis ameerika saatkonnas vöi saan ma seda ka saksamaal taodelda. Sakslased ei pea seda ise taotlema, kui nad 3ks kuuks ühendriikidesse lähevad, mina aga küll, aga ei tea kust?pidev söit eestisse ja tagasi läheks aga kulukaks?Kas keegi oskab äkki aidata??
Kadri