Kaalume sellise nimega suvisest rattamatkast osavõttu aga oleksime huvitatud enne teada saada mis laadi üritusega täpsemalt tegu on. Kas stiil on õllesummer,sport,loodusnautleminevõi midagi muud, kas osaleb valdavalt rõõmus puberteet või reibas keskiga? Kas keegi on varem osalenud ja millised on muljed?