Kui kiiresti sõidad reisil(Euroopa)

Tere! Olen käinud 3 korda Euroopas suvel reisil ja plaanis ka see aasta monaco,nizza kanti sõita. Plaanis uurida ,et kui kiiresti sõidavad teised ja mitte propageerida kihutamist. Läti,Leedu-Poola on vaja kõikidel läbi sõita ,et siis uuriks kui kiiresti te sõidate ja palju trahvi olete saanud. Kas kasutate ka näiteks radaripüüdjat jne. Ise olen läti,leedu maanteel sõitnud kuskil 120-125 ja enne suuri linnasid 110 ja 70 ja 50 alas kuni +10 üle. Poolas vastavalt liiklustihedusele, külades hommikul kuskil 80 ja maanteel 120-130. Keelumärgite alas sama +10 üle. Austria,Ungari,Horvaatia ja teiste kiirteede peal kohalikud eriti üle 140 ei sõida ,mind 160-170 vahel küll keegi ei puutunud. Samas sõitsin paarist eravärvides politseist mööda vasakus reas ,aga ju see kiirus oli talutav. Kolme reisi peale olen saanud ühekorra trahvi,see oli poolas augustowis vist kui sõitsin kesktänavale ,kus oli liiklus keelatud.Sain 20 euriga minema ,oleks saanud veel vähemagi hakkama vist. Kõike paremat

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased