Juuli alguses esimene pulma-aastapäev ja mõtlesime, et oleks tore kuhugi sõita. Pulmareisil käisime Santorinil, nii et Kreekasse mõtlesime mitte minna. Kuhu võiks juulikuus puhkuma sõita? Kas Tuneesia oleks hea valik? Või pigem Portgal või Hispaania? Suur tänu, kes võtavad vaevaks soovitada:)