Tere,
Plaan minna rattamatkale. Sellise teismelistekambaga :) 16-20 aastastega ;) Oleks plaan kuskile välismaale minna. Soome ei taha minna, põhjus- läbi ja lõhki läbi käidud ;). Millist sihtpunkti soovitate? Lennupiletite eest ei tahaks tegelikult maksta. Kui siis suhteliselt vähe. Aga mööda maad võiks ikkagi minna ;) !
Niisiis oleksin hästi tänulik, kui annaksite soovitusi ja nõuandeid ;)
Ette tänades ;) !