Tere!
Oleme Soome pere kahe väikese lapsega (2 ja 4 aastased). Kolm aastat tagasi puhkasime oma naise ja vanema lapsega Hiiumaal puhkemajas ja olime selle nädalaga väga rahul. Täna suvel tahame sõida jälle Eestisse puhkama. - Ilus maa ja kenad inimised! Selle lisaks oleme peres mõlemad vanamad Eesti keelest, kultuurist, ajaloost ja loodusest huvitatud.
Meil on esialgne kava, et üürime maalt (kõige meelsamini mandri-Eestis) puhkemaja 3-4 päevaks ja külastame sealt lähikonda vaatamisväärtuseid. Selle järgi tahaksime veel Pärnus käia ja viibida seal 2-3 ööpäevad. Arvan et Pärnus tasub minna hotellisse või külalistemajasse. Kas oskade soovitata midagi lastele eriti sobivad ja mõnusa puhkemaja vöi turistimitallu? Ent siis Pärnu majutused? Kõigesugused soovitused ja vihjed on väga teretulnud! Kindlasti loen kõig vastused.
Matti P.S. Palun vabandust vigastuste eest, tean et vajan veel palju harjutust eesti keeles!