Kütuselisa

Teeb viha! Uus ( ehk siiski mitte nii uus) stiil rahanöörimiseks, et kõigepealt reklaamime kui heade hindadega saab Soome ja Rootsi ja siis kusagil lehekülje lõpus märgime tagasihoidlikult ära , et kütuselisa on nii ja niipalju ning kassast piletit välja ostes veel natukene nn. teenindustasu.Mida perset? Kas tarbijal ka mingeid õigusi on ? Miks ei võiks hinda kirjutada nii, nagu see reaalselt on? Niigi on laevapiletite hinnad (kiirlaevadel eriti )lakke hüpanud ning seda põhjendatakse just kütusehinna tõusuga.Kui piletihinnale juba lisatud on, siis mida kuradit veel eraldi tahetakse? Ahnusel pole tõepoolest piire! Head lahendused monopoolse ning reisijavaenuliku hinnapoliitika muutmiseks on teretulnud!

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased